תוספי מזון אנטי סרטניים

במאמר זה שיכתב בהמשכים נדבר על תוספי מזון הידועים ומוכרים כתוספים אנטיסרטניים. אך כמובן שמאמרים אלו אינם מהוים המלצה לשימוש וכל מקרה לגופו צריך לדון על כך עם מטפל או רופא.


הרדוף הנחלים

הרדוף הנחלים הוא צמח רעיל מאד שדי בכמות קטנה ממנו להרוג. אך כבר מהתקופה הקדומה ידועים שימושים רבים לצמח כמו טיפול בטחורים ועוד. בשנות השישים רופא טורקי בשם דר' זימה אוזל גילה כי באיזור הררי בטורקיה, המקומיים היו בריאים בצורה יוצאת מן הכלל וללא מחלות כלל. כאשר הוא חקר יותר הוא מצא שהכפריים הבריאים היו מדברים על תרופה עממית שכבר ידועה במזרח התיכון במשך אלפי שנים. תקרופה זו היתה עשויה מצמח ההרדוף (ואגב לפי התרגום העץ שזרק משה למי המרים במרה היה צמח ההרדוף). מצח זה הוא רעיל מאד כשהוא נאכל טרי, אבל הוא הבסיס לתרופה מופלאה כאשר מוכן בצורה נכונה. צמח זה מכיל כימיקלים הידועים  cardic glycosides שיש להם אפקט דומה לתרופה דיגוקסין שנתנת לבעיות לב

אחרי שדר' אוזל גילה את הדבר הוא ביקש לרשום פטנט על תרופה זו, בבקשה לפטנט הוא הזכיר כמה ניסיונות שנעשו עם 494 פציינטים של מחלות ממאירות שנוסו עם זריקות של הרדוף. חולים אלו שנשלחו למות בבתיהם כתוצאה מכך שהטיפולים הקונבנציונלים לא עזרו. כל החולים השתפר איכות חייהם בעוד שלא דווחו על שום תופאות לוואי. התוצאות הטובות ביותר היו של סרטן בפרוסטטה ריאות ובמח. נראה מתוצאות אלו שצמח ההרדוף כאשר נעשה בצורה נכונה הוא רעלי לתאים הסרטניים.

ההרדוף הוא מאד רעלי הוא צריך להיות תמיד מטופל עם כפפות ואסור בשום פנים ואופן לאדם שאיננו מומחה בזה להתעסק איתו, אבל כאשר הוא מדולל בצורה מיקצועית אזי הוא רעיל לתאי הסרטן ואיננו רעיל לתאי הגוף האחרים.

במשך 40 שנה משתמש דר אוזל במיצוי ההרדוף ועשה עליו פטנט בשם   Anvirzel  לטפל בו חולי סרטן איידס וצהבת מסוג סי. התרופה החלה בתהליכים של קבלת FDA אך לא סיימה את התהליךמחוסר כסף ואולם הרבה מאד מרפאות ברחבי העולם משתמשים בתרופה זו לריפוי מחלות רבות

חומר נוסף לקריאה http://rose-laurel.com/

ויטמין בי – 17 (לטריל)

האם הייתם חולמים כי אפשר להתרפא מסרטן בעזרת גרעינים של מישמש????

בשנת 1940 דר' ארנסט קראב ובנו חקרו את שבט ההונזה בצפון פקיסטן שהם נקיים מסרטן ומעולם לא חלה אדם שם בסרטן. הם ידעו ששבט ההונזה אוכלים כמויות גדולות של משמשים אבל הם לא האמינו שהמישמש מכיל מרכיבים אנטי סרטניים עד שהם למדו שההונזה אוכלים גם את גרעיני המישמש שהם מקור עשיר של nitrilosides. חומרים אלו המצויים בגרעיני המישמש אפרסק נבטי שעועית וגם בשקדים מרים. זה לקח כמה שנים ובדיקות מעבדה לפני שהתאוריה של איך הלאטריל שהוא החומר המצוי בגרעיני המישמש משפיע על הגידול.

ההונזה צורכים 100-200 פעם לאטריל  (שנקרא גם ויטמין בי – 17) יותר מהממוצע. המעניין הוא שגרעיני המישמש מכילים כמות קטנה של ציאניד שהוא כידוע רעל מסוכן, ואולם המעניין הוא שהציאניד בא בצורת מולקולה של ציאניד מימני וכדי שהמולקולה הזו תהיה מסוכנת לתאי הגוף צריך לפרק את המולקולה אך זה יכול להתבצע רק בנוכחות של אנזים הנקרא בטא גלוקוסידאזמצוי בתאי הגוף בכמות מזערית ואולם הוא נמצא בתאים סרטניים בכמות אדירה.

ולכן מולקולת הציאניד המימני מתפרקת על התאים הסרטניים עם תוצאות דרסטיות לתאים הסרטנים. תרתי לגריעותא אחד הציאניד והשני הבנזלדהיד שביחד הם פי 100 יותר רעילים. ובכך מפרקים את התאים הסרטניים. ואילו בתאים הבריאים יש אנזים אחר בשם רודנאז שהוא מפרק את המולקולה של הציאניד לחומרים בלתי רעילים תיאוסינט וסליסילאט. אנזים זה אינו מצוי כלל וכלל בתאים הסרטניים.

לפי הכתוב בספר – סרטן – צא מחוץ לקופסא הצורה האפקטיבית ביותר לשימוש היא 6 גרם ליום במשך 3 שבועות בזמן זה טוב לצרוך גם אבץ שעוזר להסעתו של הלאטריל בגוף וגם תוספים של אנזימי לבלב שהם מהוים את שרשרת ההתקפה הראשונה על התאים הסרטנים ובלי כמות מספקת של אנזימי לבלב יהיה קשה על  לאטריל לתפקד וכמו כן טוב לצרוך גם ויטמין A.

במקסיקו בטיחואנהקיימת מרפאה מיוחדת OASIS OF HOPE שמטפלת ב-בי 17  האתר שלהם  WWW.OASISOFHOPE.COM אפשר גם לרכוש בי -17 WWW.TJSUPPLY.COM או פשוט לאכול גרעיני ישמש בין הארוחות לא יותר מ- 7 גרעינים בפעם אחת.

סרטן העור

תוסף למריחה על העור העשוי מן הצמח הצפון אמריקאי BLOODROOT שהיתה בשימושעל ידי המקומיים כבר לפני מאות שנים. השיטה התפתחה על ידי דר' פרדיריק מו שקרא לשיטה שלו chemosurgry והשתמש באגד מדבק על מנת להדביק את המשחה למקום הגידול ישנו מאמר שהוא כתב בשם chemosurgry: microscopically controlled surgery for skin cancer ב 1990 הוא דיווח על הצלחה של 99% בטיפול בסרטן עור. המשחה שהוא יצר שהכילה אבץ כלוריד BLOODROOT (דמיה) ועוד חומרים כונתה cansema black topical salve והיא משחה שכאשר מושמת על תאי עור סרטניים יוצרת מעין צלקת ואז הגוף דוחה את הצלקת ומשאיר סימן קטן על עור אשר מתרפא אח"כ תוך מספר ימים משאיר שם סימן של עור בצבע אחר אחרי מספר חודשים גם זה נעלם וקשה לומר שהיה במקום סרטן.

מעבדות אלפא אומגה היו אחת מיצרניות התרופות הגדולות בארה"ב אלא ש ב2003 ה FDA הפסיק את פעילותה (לפי הספר סרטן – צא מהקופסא, הסיבה היתה משום שהמשחה יעילה מדי וכך חברות תרופות אחרות מפסידות הכנסות). בכל אופן ישנה חברה באקוודור השולחת לכל רחבי העולם והאתר שלה  www.altcancer.com

ויטמין סי הוא חשוב מאד בטיפול בסרטן עור וכשהוא בא במגע עם הגידול הוא מקשה אותו ויוצר מעין גלד. צריך להכין תערובת של 1/8 כפית של ויטמין סי טהור קריסטלי לכפית אחת של מים(אם תוסיף עוו ויטמין סי  זה לא ימס) מה שנשאר צריך לאחסן במקרר. יש לטבול צמר גפן ולשים על הגידול פעמיים או שלוש ביום.

עוד טיפול אלטרנטיבי לסרטן עור הוא מי כסף, שאפשר לרסס אותם על הגידול.

fucoidan

2 מכל אמריקאים זכרים יחלו בסרטן בחייהם ו-3 מכל הנשים האמריקאיות. נתון זה בודאי מבהיל רבים, הסיבות לכך הם: חוסר אימון גופני, מתח גדול, תזונה גרועה, מזהמים סביבתיים ועוד. דברים אלו יכולים לפגוע בנו משפעת ועד מחלות חמורות יותר כמו סרטן.

האם שמעתם על פוקוידן   fucoidan ??  כמו רבים אחרים ודאי תשובתכם היא לא!!! באינפורמציה שתקראו בדקות הקרובות יהיה לכם חומר למחשבה ואולי גם לעזור לעצמכם או לאהובים עליכם. הפוקוידן הוא סוד שמור, אנטיאוקסידנט חזק שעניין רבים מהמדענים. הוא הוכח לחזק מאד את מערכת החיסון ולרפא פצעים ולתמוך בלחץ דם מאוזן כמו כן הוא עוזר לגוף לטהר את עצמו ממתכות כבדות עוזר אף במלחמה בשפעת ובהתקררויות וגם נלחם בתאים סרטניים. תוסף זה עשוי מאצה חומה והומצא ביפן, הוא זמין וזול ונמצא במחקרים כקוטל תאים סרטניים.

תארו לעצמכם תוסף מזון טבעי שאין לו תופעות לוואי והוא אינו יקר שיצליח להוריד את מקרי הסרטן ויעזור גם להצטננות ועל מערכת הנשימה ודלקות מעיים. לפןקןידן יש את כל התכונות  האלו. בנוסף לכך: תוסף זה עוזר להגדיל את התגובה החיסונית כאשר הגוף מותקף. התוסף עוזר בתמיכה בבריאות התאים. התוסף עוזר לפעילות תקינה של מערכת הדם. התוסף עוזר לשמירה על בריאות העור. התוסף עוזר לבריאות המפרקים בכל גיל.

Leave a Reply