תוסף תזונה ליבי פוקוס – Libi focus לבעיות קשב וריכוז
ליבי פוקוס - libi focus

תוסף תזונה ליבי פוקוס – Libi focus לבעיות קשב וריכוז

עקב בקשת גולשים קצת מידע על תוסף תזונה שכבר כתבנו עליו בעבר בבלוג.

ליבי פוקוס - libi focus

ליבי פוקוס – libi focus

 

פורמולת ליבי פוקוס Libi Focus הינה תוסף תזונה טבעי, המיוצר על בסיס מידע רפואי המופיע בכתבים הרפואיים של הרמב"ם פותחה במיוחד במצבי היפראקטיביות, ADD, ADHD וכל בעיות הקשב וריכוז.

בנוסף מציע תוסף ליבי פוקוס, גם שפע תועלות נוספות: שיפור מצב הרוח, חיזוק מערכת העצמות, הורדת שומנים בדם, שיפור תפקודן של מערכות הלב ושיפור הזיכרון ושיפור בתיפקוד המיני.

הסגולות הרבות של  Libi Focus נובעות מכ-40 צמחי מרפא ושורשים. ביניהם, צמח הג'נסינג, הידוע עוד מהעת העתיקה  ומפקס ונותן חיות לגוף האדם כמו כן גם משפר את המצב המנטלי של האדם.

ליבי פוקוס הינה פורמולה כשרה שמאושרת ע"י משרד הבריאות.

הפורמולה הינה פרי פיתוח ומחקר ישראלי של ד"ר רפי רוזן – רופא קונבנציונאלי המתמחה בנוירולוגיה רפואה טיבטית, הודית ועוד…

לאחר שבמסגרת עבודתו הקלינית בבתי-החולים וקופות-החולים, נתקל רוזן במטופלים רבים שלא קיבלו אבחנה וטיפול מספקים בשיטות הרפואיות הקונבנציונאליות, הוא החליט לנסוע להודו ולסין וללמוד שם את תורות המזרח העתיקות.

התורות הללו תרמו רבות ליכולתו של ד"ר רוזן לאבחן את מטופליו מנקודת הסתכלות הוליסטית כוללת.

כמו כן תוכלו למצוא באתר מידע על קורס מאת ד"ר רפי רוזן בשיטת הו צ'יה ודה או באתר שלו כאן.

מניסיון אישי שלנו ופידבקים מאנשים הפורמולה יעילה מאוד ורואים תוצאות מהר מאוד.
כמו כן בשילוב הפורמולה עם כדורי אומגה 3 מצמח המרווה יש תוצאות מדהימות שאמהות ממש התרגשו להתקשר ולספר לנו על השינויים המדהימים.

 

רכיבים:
מליסה, אניס, אנאמורנה, אסטרגלוס, אספרגוס, אקורוס קלמוס, אקליפטוס, ארטישוק ,בוספליה, ג'ינסנג אמריקאי, דבש טבעי ,דיאסקוריה אפוזיטה, ויטמין 6 –B , זיזיפוס ז'וז'ובה, טרמינליה בלריקה, טרמינליה חבולה, כורכום, ליליה, ליקוריץ, מגנזיום, מור, מרווה אדומה, סחלב, סקוטלאריה , פלונדנדרון , פלפל ארוך, פלפל שחור, פלפל לבן, פסיפלורה, פרולה אספואטידה, קוסקוטה, קופטיס, קוקוס, קינמון , קרדמון , רהמניה, שום, שיזנדרה, תמרים.

אלרגנים:

תוסף תזונה "ליבי פוקוס" לשיפור הקשב והריכוז, אינו מכיל חיטה, שמרים, סויה, חלב, קמח, מלח, גלוטן, לקטוז, סוכר, חומרים משמרים, צבעי מאכל ונותני טעם.

** ליבי פוקוס מכיל דבש דבורים טהור 100%. במידה והינך רגיש/ה למזון כלשהו או לאחד מרכיבי התוסף , יש להיוועץ ברופא / מטפל לפני נטילת התוסף.

אפשר לרכוש אצלנו במחיר של 110 ש"ח כולל משלוח

Leave a Reply