שליטת אסטרוגן – estrogen dominance

האם היית רוצה לטעות ביחס שלך להורמונים שבגופך??? – נראה לי שלא כדאי

האם היית רוצה תרופה טבעית לבעיות רפואיות כמו: תוספת משקל בעיקר באיזור הבטן.  בעיות פרוסטטה, בעיות מחזור וכאבים לפני מחזור, שינויים רגשיים ובמצב רוח באופן קיצוני, עור יבש וקימוט מהיר, חזה גברי כמו של אשה. הזדקנות טרם זמנה.

בדקות הקרובות של קריאה תגלה גילוי שידהים אותך ומאידך אולי תרגיש הקלה שיש טיפול למה שאתה מרגיש, כי  לרופא המשפחה שלך לא היתה תשובה למצבך והוא אמר לך: מה אתה יכול לעשות זה הגיל, או תתרגל אתה כבר בן חמישים. או זה הכל בראש שלך וכו'.

למעשה כאשר תגלה את הסיבות הנסתרות לכל הבעיות הגופניות האלה אתה יכול מיידית לשנות את מצבך הבריאותי ולחזור לדרך הנכונה של חיים בריאים.

האם אתה מוכן לגלות את השינוי החרישי שקורה בגופך וגורם לבילבול והרס בבריאותך???

זה נקרא שליטה אסטרוגנית – והוא בעיה רפואית  חמורה לגברים ונשים מעל גיל 40. יש סיכוי שמעולם לא שמעת על כך וגם הרופא שלך ימעיט מחשיבות הענין.

ככל שאדם מתבגר רמת ההורמונים שלו בגוף משתנה, והגוף שלו מתחיל לייצר יותר אסטרוגן ממה שהוא צריך, התוצאות הם אלו שתיארנו לעיל. יותר מכך ההרעלות הסביבתיות מחקלאות מתעשיה ומפעלים כימים מזהמים את הסביבה. הרבה מאלו החומרים מחקים את האפקט של אסטרוגן, הם נקראים קסנואסטרוגן. חומרים סינטטים אלו הוכחו כגורמי צרות עם רמות האסטרוגן בגוף. התוצאות: מחשבה מעורפלת בעיות עור חזה גברי שגדל שערות בפנים לנשים והזדקנות מהירה מידי.

בעיה זו מחריפה גם כתוצאה מהדיאטה שאנו אוכלים, בשר שמוזרק בהורמונים, הפלסטיק שעוטף את המאכלים משחרר קסנואסטרטגנים. והתוצאות: כאבי ראש, בעיות פרוסטטה, איבוד שיער ונשירה מוגברת, ולילות ללא שינה.

אצל גברים מגילאי 40 רמות הטוסטסטרון – ההורמון הגברי מתחילות לרדת בנוסף  מתחיל יצור מוגבר של אנזים הנקרא 5 אלפא רדוקטאז שהופך את הטוסטסטרון לDHT. חומר זה הוא הסיבה העיקרית מדוע הפרוסטטה מתחילה להתנפח, ולמשה אם אתה מעל 60 יש לך כנראה כמות של DHT בגוף פי 4 מבן 40

כל הגורמים האלו הם שיוצרים שליטת אסטרוגן –  estrogen dominance 

אצל נשים מעל גיל 40  מטבוליזם איטי של הורמונים בגילאי מחצית החיים יכולה להעלות את רמת האסטרוגן וליצור אסטרוגן רע שנקרא 16HYDROXYESTRONE והוא אחראי לבעיות בריאות כגון: גלי חום וכאבי מחזואר חזקים, שיער בפנים, יובש בנרתיק, השמנה וכו'..

בשורה משמחת

אפשר לשים קץ לestrogen dominance על ידי תוסף טבעי הנקרא DI INDOLE METHANE  או בקיצור DIM. תוסף זה מצוי בהרבה צמחים ממשפחת המצליבים כמו ברוקלי כרוב וכו' חומר זה עוזר באופן טבעי לבאלנס של ההורמונים. ישנם בעולם מאות דוחות רפואים על השפעתו המועילה של DIM למערכת ההורמונלית.

השפעתו מועילה לבריאות הפרוסטטה, הוא נלחם בדיכאון, ישנם מחקרים המוכיחים כי  DIM עוזר באפיפטוזיס (מיתה מרצון) בתאים סרטנים, הוא מוריד את רמת הPSA בגברים, מוריד את גלי החום אצל נשים ועוד ועוד

Leave a Reply