טיפול בסכרת

עוד מאמר מתגלגל על תוספי מזון שעשויים לעזור למחלת הסכרת, ובמקרים רבים אף לרפא אותה. לאט לאט נוסיף במאמר זה הסברים על חומרים שונים ודרכי הטיפול איתם.

לכתחילה צריך את הדברים הבאים:

לא לאכול שומני טראנס

אומגה 3

Msm

כלורלה/ויטמין בי 12

קורל קלציום 6 כדורים ליום

כרומיום פיקולינט

ואנדיום יוני

ויטמין די – 10000

ויטמין סי – אסקורבט

קינמון חצי כפית ליום

ונבאר את הדברים אחת לאחת

חילבה

לחילבה יש הסטוריה ארוכה ומוזכרת ברמב"ם וברפואה האירוודית והסינית  לעזרה במטבוליזם ובהורדת סוכר בדם וכן הורדת שומנים בדם.

טוב לאכול חילבה וכן לשתות את המים שמשרים בהם את גרגירי החילבה.

גינמנמה

צמח  מיערות הטרופים של הודו ומשתמשים בו להורדת רמת הסוכר בדם, ישנם עדויות מחקריות שהגינמנמה משפיע על תאי ביטא בלבלב. הגינמנמה עוזרת גם ללב ולמערכת הדם היא גם משתנת ובכך מנקה גם את מערכת השתן.

Guggul extract  תמצית מור

מנקה שומנים מהדם וגם מייצב כולסטרול  נמצא שהוא מצויין להורדת סוכר בדם

Green tea extract  תמצית תה ירוק

מכיל פוליפוניים ושמנים. הפוליפוניים מחזקים את דפנות הורידים ובכך גורמים לזרימת דם תקינה. בניסויים על בעלי חיים נמצא תמצית התה הירוק מורידה את רמת הסוכר בדם. אחת הסיבות היא יכולתו להגביר את פעילות האנזים אמילז ברוק ובפעילות המעיים מה שמפרק את המזון הסיבי בצורה טובה יותר ומאפשר את ספיגתו הטובה וכנראה גם מוריד את הספיגה המהירה של הסוכר במעיים כך שהוא נספג לאט יותר ואז העומס על הלבלב קטן.

תוסף מזון סוגלייט – מכיל אלואה, ג'מנמה, גוארגאם,טריגואניה,ארטיפלקס

One comment

  1. יצא לי לשמוע שפרופ' ריצרד פינמן מומחה עולמי לנושא סכרת שיש לו בעצמו אומר שאחד הדברים הכי מועילים הוא לשמור על רמת פחממות נמוכה וגודל ארוחות לא גדול מדי כך שהינסולין תמיד יהיה מאוזן ולא גבוה מדי שזה גורם הבעיה. מקור – http://www.wellsphere.com/weight-loss-article/livin-la-vida-low-carb-show-episode-135-interviewing-the-incredible-dr-richard-feinman-part-1/108534

Leave a Reply