אפניאה דום נשימה בשינה – Sleep Apnea

אפניאה דום נשימה בשינה – Sleep Apnea


האם אתה מתהפך על משכבך על הלילה?
לא מצליח לישון שינה עמוקה?
האם אין לך חשק ללכת לישון?
האם אתה קם עייף כל בוקר?
האם אתה נוחר כלכך חזק שאתה מעיר את עצמך?

האם אתה מפסיק לנשום ל-5 שניות או יותר?

 

אם תלך למעבדת שינה יתכן ויגלו אצלך דום נשימה בשינה הנקרא Sleep Apnea, אחר כך כנראה ימליצו לך על מכשיר שנקרא CPAP ובד"כ הרופא שבדק אותך הוא גם זה שמוכר לך את זה.
או לחילופין שיציעו לך ניתוח להוריד את הרקמות שחוסמות את דרכי האוויר שלך או שיציעו לך התקן דנטלי שיגרום לך ריור מוגבר.

אבל רגע, לפני שאתה עושה את כל זה יש אפשרות לפיתרון נוסף, חברה בארה"ב פיתחה כדור טיבעי שעוזר לבעיות הדום נשימה ומעניין הוא שבעל החברה בעצמו סבל מדום נשימה ובעזרת הכדור השתפר מצבו.

נרחיב מעט כדי להבין יותר, כאשר אנו נכנסים למצב הראשון בשינה אנו חווים  טישטוש דימדום וכשנכנסים לדרגה שתיים בשניה, מצב שנקרא REM ובמצב זה אנו תחילים לחלום חלומות.
כדי שאדם לא יבעט וישתולל במהלך השינה ,יש ניתוק בין המוח לבין הגוף ולכן יש אנשים שמתעוררים ולפעמים מרגיש שהם לא יכולים לזוז מעיין שיתוק שינה.

הכדור המדובר:

יש צמח הנקרא לובלייה שבמשך שנים השתמשו בו ילידי אמריקה לבעיות שינה ובעיות שרירים, הוא צמח מרגיע שיכול להרגיע את מערכת העצבים ואת המתח.

כשמוסיפים לכך טימין שמחזק את פעולת הממברנות של הריאות הדבר משפר את איכות השינה וביחד גם מוריד את מיקרי האפניאה בנתיים הוסיפו לפורמולה גם צמח המורן שגם הוא מרגיע שרירים תפוסים וגם קמומיל שיש לו השפעות מרגיעות ונוצרה נוסחא שעוזרת לרוב האנשים הסובלים מדום נשימה.

פירושו של דבר שלא צריך לישון עם מכשירים שעושים רעש או עם מכשירים דנטלים מסובכים.

אם יש לך דום נשימה בשינה שנגרם מחסימה, אתה עלול לחשוב שהמצב שלך יותר מידי גרוע מכדי להשתמש בפורמולה צימחית אך זאת טעות.

ונסביר:

שיש לך חסימה בשינה דרכי האוויר שלך חסומות ע"י ריקמה ספוגית אשר בזמן השינה היא צונחת, אבל הדבר הזה רק מוסיף לבעיה ולא עיקר הבעיה כי כשאתה יושן המח שלך מוריד את מספר הפעמים שהוא נותן אותות לשרירי השלד שלו כדי שלא ישתולל בעת החלום וכן שאנו מתבגרים האותות האלו נחלשים וזה כולל האותות הנשלחים לבית החזה שלך ששם יש את השליטה על הנשימה.

אם האותות מהמח מצטמצמות יותר מידי אתה יכול לאבד את השליטה על הנשימה וזה יגרום לחמצן בדם לרדת וזה ירד נמוך עד שזה יהיה מסוכן ואז המח נכנס למצב של אזעקה וגורם לך לקחת נשימה מיידית  מכיוון שיש חסימה של הריקמה הרכה זה נשמה כמו נחירה גבוהה שמפריעה את שנתך ואת שינת הסובבים.

ועל כן אם ימצא דרך לחזק את האותות של המח הבעיה תפטר.

מהביקורות למדנו שהרבה מאוד אנשים שהתשמשו במוצר בזה הייתה להם הקלה עצומה בבעיה והיו כאלו שהפסיקו להשתמש במוצרי ה CPAP.

המעוניינים יוכלו להזמין ישירות מ:

http://www.mynaturesrite.com/sleep-apnea.php#

קופון הנחה %20 – HN202

**יש לציין שאין לנו כל רווח או קשר לאתר והכל למען שירות וטובת הציבור.

Leave a Reply